دسته بندی ها:

دسته بندی ها

برقراری-ارتباط-با-اعتماد-به-نفس

برقراری-ارتباط-با-اعتماد-به-نفس

تعداد ویدئوها: 23

حتما برای شما هم پیش آمده که در حین صحبت کردن یا سخنرانی در یک جمع اعتماد به نفس خود را از دست بدهید و یا نتوانید به طور موفقیت‌آمیزی با مخاطبان خود ارتباط کنید. برقراری ارتباط موثر یکی از کلیدی‌ترین مهارت‌های تجارت موفق است. از این رو در دوره آموزشی برقراری ارتباط با اعتماد به نفس، به شما خواهیم آموخت که چگونه بر ترس و استرس خود غلبه کرده و یک سخنران موثر باشید. تکنیک‌های اعتماد به نفس و همچنین نکاتی در مورد زبان بدن از دیگر آموزه‌های این دوره است. در انتهای این مجموعه نیز برای درک بیشتر مطالب با استفاده از نمونه‌های واقعی به شما نشان خواهیم داد که چگونه در هنگام صحبت کردن در جمع، اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و آن را به دیگران نیز نشان دهید.

مدیریت-موثر-گروه

مدیریت-موثر-گروه

تعداد ویدئوها: 21

یکی از اصلی‌ترین چالش‌های امروزه، نحوه مدیریت موفق تیم یا گروه است. با توجه به اینکه افراد نیازهای انگیزشی و احساسی خاصی دارند که از شخصی به شخص دیگر متفاوت است، برآوردن این نیازها و پیش بردن افراد به سوی موفقیت و دستاوردهای مطلوب گروه، مهارت زیادی می‌طلبد. از این رو در دوره آموزش مدیریت گروه، نحوه ایجاد انگیزه، برانگیختن استعدادها، رهبری و مربی‌گری، ارزیابی کارمندان، مدیریت عملکرد ضعیف و تقدیر از عملکرد قوی افراد را به شما آموزش خواهیم داد، عناصر اهداف اثربخش را به تفکیک خواهیم گفت و نحوه برخورد با نقش‌های مختلف را نیز به شما نشان خواهیم داد.

اصول-مدیریت-کلاس-درس

اصول-مدیریت-کلاس-درس

تعداد ویدئوها: 24

کلاس درس، جایی است که بخش مهمی از زندگی ما، فرزندان و یا شاگردان ما در آن سپری می‌شود و بر این اساس تاثیر بسیار حیاتی در تعیین نقش و مسیر آینده افراد دارد. بنابراین نحوه تدریس و مدیریت کلاس، مسئولیت بالایی به همراه خواهد داشت. در دوره اصول مدیریت کلاس درس، شما را با تئوری‌های مختلف تدریس آشنا می‌کنیم و از نزدیک به شما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید یک کلاس موفق داشته باشید که در آن دانش‌آموزان را با توجه به استعدادها و علایقشان تا حد امکان رشد و توسعه دهید. کلاسی که به درستی مدیریت شود، عملکرد بالایی خواهد داشت، بنابراین در کنار هم سعی خواهیم کرد تا کلاس را از یک محیط یادگیری غیرفعال به یک محیط یادگیری فعال تبدیل کنیم و به نتایج مطلوب خود دست یابیم.